Výrobní haly

Rychlá a ekonomická stavba montovaných výrobních hal

Výrobní haly kladou důraz na vysokou využitelnost prostoru, jeho prosvětlení a také obslužnost, manipulace uvnitř objektu s břemeny, výrobky či paletami. Tyto požadavky jdou ruku v ruce s našimi projekčními návrhy, ve kterých maximálně vycházíme vstříc požadavkům investora. Realizujeme ocelové i betonové montované haly


Můžete se na nás spolehnout i s vyřízením stavebního povolení.


Opláštění výrobních hal

Pro opláštění výrobních montovaných hal používáme sendvičové panely s výplní z IPN nebo minerální vaty, střešní plášť je tvořen podle sklonu střechy od min 7° sendvičovými panely, do sklonu 7° volíme skládaný střešní plášť. Tento způsob opláštění zajišťuje už při tloušťkách IPN okolo 100 mm efektivní a ekonomický provoz objektu. 


Sendvičové panely jsou praktické při údržbě, výhodami jsou snadná omyvatelnost a případně rychlá oprava při poškození, či zhotovení nového otvoru pro vrata či okna.


Konstrukci výrobní haly je možné dimenzovat a osadit přípravou pro jeřábové dráhy a mostové jeřáby nosnosti nejčastěji od 2 do 15 tun.

Funkční a léty prověřený systém stavby hal:

 • Ručíme za kvalitu
 • Rychlá realizace
 • Haly na míru pro specifické účely
 • Komplexně od konzultace po servis

CHCETE NEZÁVAZNOU KALKULACI
MONTOVANÉ HALY?

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář


  Nezávazná kalkulace  

Nebo se nám ozvěte a probereme 
Váš záměr osobněFotovoltaika pro udržitelnou energetiku

Připravujeme naše výrobní haly pro osazení fotovoltaickými elektrárnami, které přinášejí dlouhodobé úspory a zelenou energii pro váš provoz.

Zahrnutí realizace FVT elektrárny v počátku přípravy projektu průmyslového objektu, ušetří případné vícenáklady spojené s posílením a přípravou pro FVT v budoucnu.


  Jak probíhá stavba haly?  
Montovaná výrobní hala s nainstalovanou fotovoltaikou na střeše
Montovaná výrobní hala s obloukovými světlíky na střeše

Široká nabídka prosvětlení a výplní otvorů

Prosvětlení výrobních průmyslových hal řešíme plastovými, v případě administrativních budov hliníkovými okny.

Objekt haly je možné prosvětlit i střešními obloukovými světlíky, u kterých světlo dostaneme do haly efektivně, nicméně je potřeba zvážit nižší životnost makrolonu oproti zbytku střešního pláště a nižší tepelně izolační vlastnosti tohoto materiálu.


V úvahu připadají i tzv. shedové světlíky, u kterých je životnost stejná jako u plastových/hliníkových oken, pořizovací cena je ovšem vyšší než u standartních obloukových světlíků.


  Navštivte naše reference  


CO O REALIZACÍCH ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

itw-pronovia

"Tuto stavební firmu doporučuji. Společně jsme realizovali přístavbu zateplené výrobní haly s pultovou střechou, včetně prodloužení původní jeřábové dráhy. 

Druhým projektem byla ocelová hala opláštěná zavěšenou skleněnou fasádou, v níž je nyní recepce, zasedací místnosti a další kancelářské prostory. 

Oba projekty byly ušity na míru našim požadavkům, vždy s profesionálním přístupem a kvalitou."


Milan Melichar, vedoucí údržby divize Powertrain


logo-kment-min

"Firma Chytka s.r.o. hrála zásadní roli ve dvou našich významných projektech. V roce 2017 rozšířili naši administrativní halu s použitím obkladu stěn PUR panely.

Poté pro nás v roce 2021 postavili výrobní a skladovací halu s dvoupodlažní administrativní částí. Tento projekt zahrnoval instalaci pásových oken s dvojitým zasklením, elektrických sekčních vrat a také bezchybné podlahy z leštěného betonu.

Obě stavby splnily naše vysoká očekávání a byly profesionálně provedeny. Mohu všem doporučit."


Michal Kment, jednatel

Vezeko

"Je mi potěšením vyjádřit pochvalu společnosti Chytka s.r.o. za skvělou spolupráci na dvou projektech pro VEZEKO s.r.o. 

Prvním projektem byla ocelová výrobní hala o rozměrech 28 x 60 x 6 metrů s vybavením pro dvě jeřábové dráhy. 

Druhou realizací byla ocelová konstrukce přístřešku rampy, kterou následně plynule rozšířili podle našich potřeb."


Ludvík Večeřa, jednatel společnostiBezpečný vstup a vjezd s ocelovými dveřmi a elektrickými vraty

Ocelové dveře jsou praktické z hlediska životnosti, odolnosti vůči poškození a pokud je potřeba tak i požárními vlastnostmi.


Elektrická sekční vrata vybavujeme standardně průmyslovými pohony a zvýšeným kováním tak, aby co nejméně zasahovala do prostoru objektu. Vrata je možné na vaše přání vybavit prosvětlenými sekcemi a integrovanými dveřmi se sníženým prahem.

Minimální rozměr vrat do průmyslové haly doporučujeme od šíře 3 000 mm a výšky 3 500 mm při obslužnosti vysokozdvižným vozíkem, při vjíždění kamionů a nákladních vozidel od šíře 4 000 mm a výšky 4 250 mm.

U zemědělské techniky od šíře a výšky 5 000 mm.


Vrata rolovací používáme do hal, kde není možné z hlediska vnitřního využití osadit vrata sekční, dále používáme rychloběžná fóliová, či protipožární rolety.


  Napište nám. Rádi poradíme  

Montovaný výrobní hala s elektrickými sekčními vraty
Montovaná výrobní hala s doplňky a přístřešky

Stínící technika a doplňky pro komfortní prostředí

V současné době i u průmyslových objektů řešíme stínění před výplněmi otvorů – předokenní rolety či žaluzie, minimálně jejich příprava v rámci dispozičního řešení otvoru a sekundární konstrukce, která jej v plášti vynáší, by měla být jednou z otázek na investora při tvorbě projektu.


Výrobní montované haly je dále možné doplnit zvenčí o různé přístřešky, markýzy, schodiště, technologické plošiny na střechách a obslužné žebříky na střechu, s jejichž případnou budoucí přípravou vždy automaticky počítáme.


  Jak plánovat stavbu?  


Individuální řešení vašich požadavků

Konstrukce montované haly vždy standardně uvažuje se statickým přitížením od technologických zařízení typu běžné klimatizace, topných těles, sběrnicových košů pro rozvod elektřiny, osvětlení apod. Zpozornět je potřeba v případě umístění tepelných čerpadel na střechu, větších odsávání či jiných vzduchotechnických zařízení, tyto věci ale vždy řešíme individuálně s ohledem na následnou koordinaci se zhotovitelem této části.


Konkurenceschopné ceny výrobní haly pro váš rozpočet

Chápeme, že náklady na stavbu výrobní haly hrají klíčovou roli při rozhodování o investici. Naše montované výrobní haly nabízejí konkurenceschopné ceny, které zohledňují kvalitu materiálů, individuální potřeby a celkovou účinnost stavby.


Provedeme vás výstavbou krok po kroku. Napište nám.


 • Nejlepší cena
  Certifikovaná kvalita
  Kvalita naší práce je potvrzena a ručíme za ni
 • Rychlá finalizace
  Rychlá realizace
  Díky mnohaletým zkušenostem máme ověřené výrobní know-how
 • Variabilní instalace
  Variabilní instalace
  Vycházíme maximálně vstříc individuálním požadavkům
 • Komplexní řešení
  Komplexní řešení
  Zakázkám poskytujeme kompletní servis, od projektování po stavbu