O nás

Zakládáme si na férovosti a na tom, že naše slovo platí


Růst a budování zázemí pro výrobu

Postupně jsme ze zámečnických prací, které jsme od roku 1992 prováděli jako fyzická osoba, přešli na výrobu a výstavbu ocelových montovaných hal a konstrukcí. V roce 2006 jsme proto založili společnost CHYTKA s.r.o. Jsme ryze českou firmou s rodinnou tradicí.


S rostoucí poptávkou jsme museli řešit nedostačující výrobní kapacitu. V roce 2014 jsme se z již nevyhovujících prostor přestěhovali do nově vybudovaného areálu o rozloze 6 000 m2. To nám umožnilo rozšířit nabídku a počet zaměstnanců. 


Podařilo se nám náš systém vypilovat funkčně i esteticky.


Hlavni-sidlo-spolecnosti-Chytka
Administrativni-cast-firmy-Chytka
CHMH-INT-0179-min
CHMH-INT-0229-min
Vozovy-park-spolecnosti-Chytka(1)
CHMH-INT-301-min
Vyrobni-dilny-spolecnosti-Chytka(1)
CHMH-5897-min

Certifikovaná výroba a technologie

Jsme držiteli certifikátů ČSN EN ISO 3834-2:2006 proces svařování a EN 1090:2009+A1:2011 systém managementu kvality řízení výroby, navrhování a výroba ocelových stavebních dílů, dílců a sestav konstrukcí třídy provedení do EXC 3 dle EN 1090-2.


Co umíme a děláme to opravdu dobře

Nabízíme stavbu ocelových i betonových hal, a to včetně vyřízení stavebního povolení, stavebních a řemeslných prací i dodání haly na klíč. Postavíme vám výrobnískladové i zemědělské haly, ale také moderní administrativní budovy, nadstavby budov včetně řešení atypických konstrukcí, rekonstrukce i instalaci samostatného opláštění.V médiích

Naše společnost byla představena v online článku na platformě Reportáže z průmyslu. Článek podrobně mapuje naši historii, od začátků v devadesátých letech až po současný vývoj, certifikovanou výrobu a schopnost držet krok se současnými trendy ve výstavbě. Pro více informací a podrobností si můžete přečíst článek celý CHYTKA Tasov: Odborníci na průmyslové haly.


(Ne)máme srdce ze železa

Sponzorujeme organizace For Help - autistické děti, Stacionáře Domovinka a Čmeláček, příležitostně sdružení Slepíši, Zdravotní klaun, Fond ohrožených dětí Klokánek a místní kulturní akce.


Kam směřujeme?

Do budoucna plánujeme postavit další výrobní halu a dokoupit mechanizace pro výstavbu. Neustále pracujeme na zdokonalování výrobního procesu a způsobu provádění tak, abychom výstavbu co nejvíce zefektivnili. 


TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI! 

Ozvěte se nám. 

Poradíme vám a společně připravíme řešení, které bude nejlépe vyhovovat vašemu záměru.


NEZÁVAZNÁ KALKULACE