Montované haly

MÁME ZKUŠENÝ TÝM A 30 LET PRAXE

Za sebou máme mnoho úspěšných projektů


Montované haly stavíme už od roku 1992. Za tuto dobu jsme dokázali maximálně zefektivnit celý proces výstavby a umíme dodat kvalitní montované haly na klíč. 


Zodpovědně přistupujeme už k samotnému plánování stavby. Společně probereme váš záměr a poradíme vám s výběrem vhodné konstrukce, typu stavby a dalších parametrů. 


Nabízíme vám také pomoc při vyřízení potřebných náležitostí pro povolení stavby.


Proč zvolit montovanou ocelovou halu místo zděné? 

Montované haly mají jednoznačné výhody:

  • Variabilita – dokážeme stavbu přizpůsobit konkrétním potřebám a účelu
  • Rychlost montáže – halu, v závislosti na velikosti, postavíme už za 3 měsíce
  • Dlouhá životnost – vysoce kvalitní opláštění je zárukou dlouholeté trvanlivosti
  • Flexibilita – možné rozšíření haly o další moduly. Výměna nezatepleného pláště za izolovaný atd.

Zajímají vás další kritéria stavby? Typy opláštění, rozměry staveb nebo možnosti zátěže dle klimatických podmínek? Odpovědi na tyto otázky a další důležité informace najdete v popisu technických parametrů montovaných hal.


Ke každému projektu přistupujeme tak, aby výsledná stavba co nejlépe plnila svůj účel, měla minimální požadavky na údržbu a vždy respektujeme individuální požadavky zákazníka.


Jaké haly stavíme?

V referencích najdete různé typy realizovaných hal, skladové, průmyslové, zemědělské i administrativní budovy.


Zajímá vás cena haly?

Cena montované haly je závislá na několika faktorech, které zahrnují velikost haly a její konstrukční parametry, použité materiály, technickou vybavenost a další specifické požadavky. Naše společnost nabízí individuální přístup k cenotvorbě, který zohledňuje potřeby a požadavky každého investora.


Pokud máte zájem o cenovou nabídku pro montovanou halu, rádi vám ji zdarma a nezávazně vypracujeme na základě vašich konkrétních požadavků. Kontaktujte nás prostřednictvím našeho nezávazného formuláře nebo telefonicky a rádi vám poskytneme více informací o cenách montovaných hal a našich nabízených službách.  


TYPY NOSNÝCH KONSTRUKCÍ

Přečtěte si jaké jsou výhody a pro jaké stavby mají použití