Administrativní budovy

Reprezentativní administrativní budova - vizitka vaší firmy

Montované haly poskytují pro účely administrativních hal a jejich případného napojení na výrobní nebo skladovací část vysokou variabilitu. Současně exteriér administrativní haly může svým estetickým řešením velmi efektivně reprezentovat společnost a podporovat celkový korporátní styl. Postavíme pro vás ocelovou nebo betonovou montovanou halu, která bude sloužit jako administrativní budova.Výstavba administrativní budovy

Vstup do administrativních montovaných objektů a hal řešíme u menších rozměrů plastovými, u častěji používaných a větších rozměrů hliníkovými prosklenými sestavami, případně automatickými posuvnými portály. Vjezd a vstup v případě spojených administrativních objektů s průmyslovými či skladovými montovanými halami řešíme ocelovými dveřmi a elektrickými sekčními vraty.


Ocelové dveře jsou praktické z hlediska životnosti, odolnosti vůči poškození a pokud je potřeba tak i požárními vlastnostmi.


V současné době u administrativních objektů často řešíme stínění před výplněmi otvorů – předokenní rolety či žaluzie, minimálně jejich příprava v rámci dispozičního řešení otvoru a sekundární konstrukce, která jej v plášti vynáší, je v tomto případě jednou z automatických otázek na investora při tvorbě projektu i případného předběžného rozpočtu.

Funkční a léty prověřený systém stavby hal:

 • Ručíme za kvalitu
 • Rychlá realizace
 • Haly na míru pro specifické účely
 • Komplexně od konzultace po servis

CHCETE NEZÁVAZNOU KALKULACI
MONTOVANÉ HALY?

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář


  Nezávazná kalkulace  

Nebo se nám ozvěte a probereme 
Váš záměr osobně


CO O REALIZACÍCH ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

logo-kment-min"Firma Chytka s.r.o. hrála zásadní roli ve dvou našich významných projektech. V roce 2017 rozšířili naši administrativní halu s použitím obkladu stěn PUR panely.

Poté pro nás v roce 2021 postavili výrobní a skladovací halu s dvoupodlažní administrativní částí. Tento projekt zahrnoval instalaci pásových oken s dvojitým zasklením, elektrických sekčních vrat a také bezchybné podlahy z leštěného betonu.

Obě stavby splnily naše vysoká očekávání a byly profesionálně provedeny. Mohu všem doporučit."


Michal Kment, jednatel


ceske-cukrovinky-min"Potřebovali jsme rozšířit skladovací kapacity a společnost Chytka s.r.o. přišla s výbornou nabídkou. Jejich projekt v Bobrové zahrnoval přístavby, kde navrhli nepravidelně tvarované ocelové rámové konstrukce s požární odolností, sloužící jako základ pro rozšíření. Novou přístavbu oddělili od našeho stávajícího objektu a do průchodu mezi konstrukcemi zakomponovali požárně odolné příčky ze sendvičových panelů s požární roletou. Střešní obloukové světlíky s ventilací pomocí automatické řídící jednotky je pak skvělé řešení pro dostatečné prosvětlení a větrání v hale. 

Poskytli nám komplexní stavební řešení, dodrželi stanovené termíny a rozpočty. Mohu jen doporučit."


Luděk Russ, jednatel

logo-retex-min"Od začátku spolupráce s firmou Chytka byla znát ochota řešit problémy a dotahovat detaily.
Přeměnili náš stávající sklad na výrobní areál o rozměrech 24 x 86 x 11 metrů. Projekt zahrnoval celkovou opravu včetně odstranění původního obkladu stěn.
Odborný přístup a schopnost poskytnout komplexní řešení jsou důvody, proč je zvažujeme i pro budoucí projekty."


Aleš Svoboda, výrobně/technický manažerAdministrativní budova se zajímavým architektonickým řešením

Typickým znakem je mnohdy velmi zajímavé architektonické řešení. Celkový estetický dojem dotvářejí zvolené barevné kombinace haly, velké prosklené plochy a umístění loga investora.

Chytré plány

Objekty jsou často projektované jako vícepodlažní. V přízemí se mohou nacházet veřejné prostory, jako je například showroom, kde se můžete pochlubit zákazníkům s vaší nabídkou.

V prvním patře, které je spojeno s přízemím je vhodné umístit kanceláře pro personál, kam se zákazníci bez doprovodu nedostanou a zaměstnanci tak mají potřebné soukromí a pohodlí.

Jednoduché řešení s variabilitou úprav


Naše řešení mají velkou výhodu variability. Budovy lze přistavět k již stávajícím objektům, popřípadě vám rádi připravíme plán celého areálu, ve kterém se bude nacházet jak administrativní budova, tak skladové prostory, výrobní haly, apod.


Jak na stavbu haly?

Administrativní montovaná budova se zajímavých architektonickým řešením
Interiér a vnitřní vybavený montované administrativní budovy

Interiér pro pohodlné užívání v moderním designu

Interiérové stěny a stropy administrativních budov a vestaveb ve výrobních a skladovacích halách bývají finálně dokončeny několika způsoby dle preferencí investora:

 • SDK příčky, podhledy a předstěny – suchá a variabilní výstavba, rychlá montáž, možnost zvýšení požární odolnosti skeletů.

 • Kazetové podhledy a prosklené vnitřní příčky – kazetové podhledy v kombinaci s SDK příčkami či prosklenými sestavami jsou v současné době jedním z nejčastějších provedení v rámci uspořádání vnitřních prostor administrativních montovaných objektů. Vysoká variabilita, rychlost realizace a moderní vzhled je často důvod, proč si toto řešení investor ve většině případů vybere. U kazet a prosklených příček při případné změně dispozice odpadá náročné bourání a použité materiály lze opět částečně použít.

 • Zděné příčky a předstěny – většinou se používají u těžkých železobetonových skeletů, avšak i od těchto se postupně ustupuje a jsou nahrazovány výše uvedenými způsoby.


  Navštivte naše reference  


Rádi se pustíme i do vašeho záměru stavby administrativní budovy. Zašlete nám nezávaznou poptávku, zavolejte nebo nám napište e-mail. Společně vytvoříme funkční projekt k vaší plné spokojenosti. Zajistíme montovanou stavbu i pro vaši výrobu či skladovou budovu.


 • Nejlepší cena
  Certifikovaná kvalita
  Kvalita naší práce je potvrzena a ručíme za ni
 • Rychlá finalizace
  Rychlá realizace
  Díky mnohaletým zkušenostem máme ověřené výrobní know-how
 • Variabilní instalace
  Variabilní instalace
  Vycházíme maximálně vstříc individuálním požadavkům
 • Komplexní řešení
  Komplexní řešení
  Zakázkám poskytujeme kompletní servis, od projektování po stavbu