Administrativní budovy

Reprezentativní administrativní budova - vizitka vaší firmy

Montované haly poskytují pro účely administrativních hal a jejich případného napojení na výrobní nebo skladovací část vysokou variabilitu. Současně exteriér administrativní haly může svým estetickým řešením velmi efektivně reprezentovat společnost a podporovat celkový korporátní styl. Postavíme pro vás ocelovou nebo betonovou montovanou halu, která bude sloužit jako administrativní budova.Výstavba administrativní budovy

Vstup do administrativních montovaných objektů a hal řešíme u menších rozměrů plastovými, u častěji používaných a větších rozměrů hliníkovými prosklenými sestavami, případně automatickými posuvnými portály. Vjezd a vstup v případě spojených administrativních objektů s průmyslovými či skladovými montovanými halami řešíme ocelovými dveřmi a elektrickými sekčními vraty.


Ocelové dveře jsou praktické z hlediska životnosti, odolnosti vůči poškození a pokud je potřeba tak i požárními vlastnostmi.


V současné době u administrativních objektů často řešíme stínění před výplněmi otvorů – předokenní rolety či žaluzie, minimálně jejich příprava v rámci dispozičního řešení otvoru a sekundární konstrukce, která jej v plášti vynáší, je v tomto případě jednou z automatických otázek na investora při tvorbě projektu i případného předběžného rozpočtu.


Administrativní budova se zajímavým architektonickým řešením

Typickým znakem je mnohdy velmi zajímavé architektonické řešení. Celkový estetický dojem dotvářejí zvolené barevné kombinace haly, velké prosklené plochy a umístění loga investora.

Chytré plány

Objekty jsou často projektované jako vícepodlažní. V přízemí se mohou nacházet veřejné prostory, jako je například showroom, kde se můžete pochlubit zákazníkům s vaší nabídkou.

V prvním patře, které je spojeno s přízemím je vhodné umístit kanceláře pro personál, kam se zákazníci bez doprovodu nedostanou a zaměstnanci tak mají potřebné soukromí a pohodlí.

Jednoduché řešení s variabilitou úprav


Naše řešení mají velkou výhodu variability. Budovy lze přistavět k již stávajícím objektům, popřípadě vám rádi připravíme plán celého areálu, ve kterém se bude nacházet jak administrativní budova, tak skladové prostory, výrobní haly, apod.

administrativni-budova-interier5

Interiér pro pohodlné užívání v moderním designu

Interiérové stěny a stropy administrativních budov a vestaveb ve výrobních a skladovacích halách bývají finálně dokončeny několika způsoby dle preferencí investora:

  • SDK příčky, podhledy a předstěny – suchá a variabilní výstavba, rychlá montáž, možnost zvýšení požární odolnosti skeletů.

  • Kazetové podhledy a prosklené vnitřní příčky – kazetové podhledy v kombinaci s SDK příčkami či prosklenými sestavami jsou v současné době jedním z nejčastějších provedení v rámci uspořádání vnitřních prostor administrativních montovaných objektů. Vysoká variabilita, rychlost realizace a moderní vzhled je často důvod, proč si toto řešení investor ve většině případů vybere. U kazet a prosklených příček při případné změně dispozice odpadá náročné bourání a použité materiály lze opět částečně použít.

  • Zděné příčky a předstěny – většinou se používají u těžkých železobetonových skeletů, avšak i od těchto se postupně ustupuje a jsou nahrazovány výše uvedenými způsoby.


CHCETE NEZÁVAZNOU KALKULACI MONTOVANÉ ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY?

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář. 


NEZÁVAZNÁ KALKULACE