Zemědělské stavby

Opláštění sil

Nabízíme opláštění sil a skladových objektů za pomocí trapézových plechů a izolační vaty nebo sendvičových panelů. Provádíme také dodatečné opláštění objektů. 

Stáje

Dáme vašim stájím nový vzhled a co nejlepší funkčnost. Prosvětlíme nebo postavíme přímo nové ustájení dle vašich představ.

Zastřešení silážních žlabů

Pokud vlastníte nevyužitý silážní žlab, můžete jeho zastřešením získat další prostory, které lze využít například ke skladování nebo k parkování zemědělských strojů.

Zastřešení jímek na kejdu

K zastřešní používáme samonosné sklolaminátové oblouky.

Rekonstrukce střech

Provádíme také rekonstrukce střech u hospodářských budov. Dle účelu budovy doporučíme vhodnou krytinu i prosvětlení. Zhotovíme střechu pro vepříny, stáje, dojírny, drůbežárny i další zemědělské budovy.

 
Zastřešení přeháněcích chodeb

K zastřešení používáme samonosné sklolaminátové oblouky. Zastřešíme i proluky mezi budovami a další prostory vjezdů či vchodů nebo různých stání pro zemědělské stroje.

Střešní štěrbiny

Jsou určené k odvodu vzduchu a přívodu světla do objektů sloužících nejen pro chov skotu. Používají se polykarbonátové i sklolaminátové desky odolné proti mechanickému poškození (kroupy). Desky mají UV filtr, tudíž jsou odolné také proti slunečnímu záření. Světlo jimi přirozeně prostupuje. Vhodné jak do novostaveb, tak do rekonstruovaných stájí.