ČESKÉ CUKROVINKY s.r.o

Realizace: 2021

Rozměry: 11 x 20 x 5,5 m + 10 x 13 x 5,5 m


Společnost České Cukrovinky s.r.o. potřebovala navýšit skladové kapacity. Vytvořili jsme projekt, který jsme si nechali schválit a který jsme následně realizovali v domluveném čase a rozpočtu.


Halu v Bobrové jsme vystavěli jako přístavbu ke stávající hale. Základem je rámová ocelová konstrukce nepravidelného tvaru s požární odolností R30/60.


Je opláštěná sendvičovými panely tloušťky 120 mm. Otvory jsou vyplněny elektrickými sekčními vraty s integrovanými dveřmi se sníženým prahem a okna s dvojitým zasklením.


Prosvětlení a větrání haly je zajištěno střešním obloukovým světlíkem s ventilačními okny s automatickou řídící jednotkou.


Přístavbu od stávajícího objektu odděluje požární příčka ze sendvičového panelu a v průchodu mezi objekty je instalovaná požární roleta AVAPS.


Založení montované haly je na železobetonových patkách a část ocelové konstrukce je zakotvena na opěrné stěně. Zbytek soklové obezdívky tvoří soklové prefabrikáty. Podlahu haly tvoří leštěný beton.


ZAUJALA VÁS TATO SKLADOVÁ HALA? POTŘEBUJETE PODOBNOU STAVBU? KONTAKTUJTE NÁS.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy a poradíme vám. Ozvěte se našim obchodním zástupcům nebo vyplňte jednoduchý poptávkový formulář.


 NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA