Rekonstrukce střech

Rekonstrukce střech

Provádíme kompletní i částečné rekonstrukce a opravy střech po celé České republice.

K zastřešení používáme především plechovou krytinu - trapézový plech nebo sendvičové panely. Velké využití u nás také najdou sklolaminátové desky.

Plechová krytina v sobě spojuje lehkost, nízké náklady i rychlou montáž. Vysoká variabilita barevné škály a povrchů umožňují sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky. Tato střešní krytina je mimořádně odolná proti povětrnostním vlivům a je vhodná pro jakékoliv střechy. Doporučený minimální sklon střechy je alespoň 14° pro zastřešení průmyslových i obytných staveb.

Střechy v zemědělství

Provádíme také rekonstrukce střech u hospodářských budov. Dle účelu budovy doporučíme vhodnou krytinu i prosvětlení. Zhotovíme střechu pro vepříny, stáje, dojírny, drůbežárny i další zemědělské budovy.

Průmyslové střechy

Navrhneme Vám ten správný a zároveň technologicky nejaktuálnější návrh skladby rekonstrukce střechy.

Střechy rodinných domů

Jako střecha na rodinné domy je oblíbená krytina z ocelového plechu s dlouhotrvajícím barevným povrchem v provedení imitace tašky. Lze ji použít jak na nově postavených, tak především na rekonstruovaných budovách, k čemuž ji předurčuje především její nízká hmotnost. Výhodou této krytiny je snadná a rychlá montáž. Její nízká hmotnost dává možnost použít mnohem jednodušší a lehčí konstrukci a tím se snižují celkové náklady na střechu.